Головна » Магазин » Сонячні панелі Німеччина » Сонячна панель Trina Vertex S+ N-Type 445W Подвійне скло TSM-445-NEG9R.28-MC4-EVO2
Немає в наявності
Опис
Trina Vertex S+ — нове покоління сонячних модулів Trina.
Ці подвійні скляні модулі нового покоління оснащені технологією i-TOPCon типу n, яка може забезпечити максимальну вихідну потужність до 445 Вт із максимальною ефективністю модуля 22,5%. Окрім покращеної продуктивності, він має оптимізовану товщину скла 1,6+1,6 мм.
Подвійне скло серії NEG9R.28
  • Більше років гарантії на продукцію – до 25 років
  • Надійніше – подвійне скло підвищує надійність
  • Більше вироблення – на 9,6% більше вироблення енергії
Trina-PFAS-free-certificate_SGS_2024-05-03
Datasheet_VertexS_NEG9RC.27_EN_2023_B_web
Додаткова інформація
Вага 21 кг
Розміри 1762 × 1134 × 30 мм